Skip to content

hipo

Odlew

Na naszej stronie zyskujesz dostęp do bezpłatnego i rozbudowanego narzędzia, dzięki któremu dowiesz się na jak wysoki kredyt możesz sobie pozwolić przy obecnej sytuacji finansowej oraz sprawdzić najlepsze oferty banków dopasowane do Twoich potrzeb oraz możliwości kasowych.

Kalkulator działa na niezwykle prostej zasadzie. Wystarczy, że w odpowiednie pola wprowadzisz informacje, o których podanie zostaniesz poproszony. Dotyczą one przede wszystkim czasu kredytowania, potencjalnej kwoty, odsetek, które Cię zadowalają, wieku kredytobiorcy, rodzaju inwestycji (na co przeznaczone zostaną środki) i potencjalnej wysokości prowizji/marży bankowej jakie jesteś w stanie zaakceptować. Oprócz tego musisz podać informacje o swoich zarobkach, sytuacji materialnej gospodarstwa domowego, wcześniejszych kredytach i stabilności zatrudnienia.

Po podaniu wszystkich danych, kalkulator kredytowy hipoteczny w Twoim imieniu, w przeciągu ułamka sekundy, dokona stosowanych obliczeń. W efekcie dowiesz się o jaki kredyt będziesz mógł ubiegać się w większości banków, posiadając duże prawdopodobieństwo, że prośba zostanie rozpatrzona pozytywnie. Oprócz tego od razu będziesz mógł przejść na strony internetowe tych instytucji finansowych, które posiadają najlepszą ofertę dopasowaną do Ciebie.

VELO

Kredyty hipoteczne są jedną z najpopularniejszych i najpowszechniejszych form kredytowych w przypadku osób fizycznych. Ich głównym celem jest finansowanie zakupu, budowy lub remontu nieruchomości na potrzeby mieszkaniowe. W przypadku większości Polaków kredyt hipoteczny jest jedynym rozwiązaniem pozwalającym zrealizować marzenia o własnych czterech kątach ? szczególnie kiedy popatrzymy na ceny nieruchomości oraz średnie zarobki.

citi

Co warto wiedzieć o współpracy z nami?

Obsługujemy kompleksowo
Znajdziemy dla ciebie wymarzone mieszkanie, pomożemy je sfinansować i odpowiednio ubezpieczyć.

pekao

KREDYT WŁASNY KĄT HIPOTECZNY

1 miejsce w rankingu Złoty Bankier 2023 – kredyt hipoteczny

    • 0% prowizji przy skorzystaniu z ubezpieczenia od utraty pracy
    • 0% prowizji przy przeniesieniu kredytu mieszkaniowego z innego banku
    • Oprocentowanie ze