Kalkulator kredytów

Planujesz w najbliższym czasie zakup nowego samochodu? A może chciałbyś zabrać całą rodzinę na ekskluzywne wakacje? Masz zamiar wreszcie się uniezależnić i kupić własne mieszkanie? A może brakuje Ci środków na bieżące potrzeby? Niech niedobór pieniędzy nie ogranicza Ciebie i Twoich planów ? skorzystaj z rozbudowanej oferty kredytowej polskich banków skierowanej do klientów indywidualnych i ciesz się zastrzykiem nowej gotówki.

Boisz się, że możesz nie odnaleźć się w gmatwaninie ofert, rodzajów kredytów oraz zasad ich udzielania? Nie masz pojęcia jakie są zasady przyznawania finansowania oraz, który bank posiada najlepszą ofertę? Żaden problem ? kalkulator kredytowy dostępny na naszej stronie rozwiąże wszystkie Twoje problemy i powie o jakie dodatkowe środki i w którym banku powinieneś się ubiegać.

Obliczyć wysokość swojego kredytu i ustal jego rodzaj

Kalkulator kredytowy to proste w obsłudze i jednocześnie zaawansowane narzędzie internetowe, które w oka mgnieniu określi Twoją zdolność kredytową. Korzystając z niego dowiesz się ile możesz pożyczyć, w jakim banku oraz jaki kredyt będzie najkorzystniejszy w Twoim przypadku.

Całość jest niezwykle intuicyjna. Wystarczy, że w odpowiednich polach podasz:

 

  • Powód ubiegania się o kredyt (na co jest Ci potrzebny) ? pomoże to w określeniu rodzaju finansowania (kredyt hipoteczny, inwestycyjny, samochodowy, konsumpcyjny, itd.),
  • Sytuację finansową gospodarstwa domowego ? ile zarabiasz Ty i pozostali członkowie Twojej rodziny. Informacja niezbędna przy ustalaniu maksymalnej wysokości kredytu i warunków oprocentowania,
  • Stabilność zatrudnienia ? pracujesz na stałe albo dorywczo? Posiadasz umowę o pracę na czas nieokreślony?
  • Informację o pozostałych kredytach ? zadłużenia wobec banków i instytucji finansowych, w których wcześniej pobierałeś kredyty (oczywiście jeżeli takowe posiadasz),
  • Interesujące warunki kredytowania ? jaka kwota interesuje Ciebie osobiście, w jakim czasie chciałbyś ją spłacać i przy podziale na jakie raty.

 

Kiedy udzielisz odpowiedzi na wszystkie te pytania, zostaną one przeanalizowane przez kalkulator kredytowy. Wynikiem tej analizy będzie podanie Twojego scoringu kredytowego. Im wyższy scoring tym większa szansa na pozytywne rozpatrzenie wniosku o finansowanie kredytem. Oprócz tego kalkulator poinformuje Cię ile pieniędzy maksymalnie możesz otrzymać przy obecnej sytuacji materialnej oraz, który kredyt będzie odpowiedniejszy.

To jednak nie wszystko! Oprócz tego przedstawiona zostanie Ci oferta wybranych banków ? wyselekcjonowanych pod kątem Twoich odpowiedzi i posiadających potencjalnie najkorzystniejszą ofertę przygotowaną dla Ciebie.

Jak rozróżniać kredyty?

Klasyfikacja kredytów w rzeczywistości nie jest bardzo skomplikowana. Zazwyczaj w ofertach banków dzielą się one na hipoteczne (zabezpieczone hipoteką) ? udzielane są na zakup, remont lub budowę nieruchomości pod cele mieszkaniowe. Druga grupa to kredyty konsumpcyjne ? przyznaje się je zazwyczaj na zakup różnych dóbr (samochodów, sprzętu elektronicznego, narzędzi) oraz w celu pokrycia bieżących wydatków.