Kredyt dla firm

Rozpoczęcie własnej działalności finansowej to opcja kusząca niejednego z nas. Możliwość usamodzielnienia się, bycia ?sobie samemu szefem? i perspektywa powiększania przychodów w kolejnych okresach przyciąga coraz więcej Polaków. O ile samo rozpoczęcie działalności nie jest sprawą skomplikowaną, to pozyskanie odpowiednich środków finansowych na start potrafi zniechęcić nawet najbardziej zmotywowanych do działania przyszłych przedsiębiorców.

W przypadku jeżeli nie posiadasz własnych środków warto zastanowić się nad finansowaniem przy wykorzystaniu kapitału obcego ? mowa tutaj między innymi o kredytach dla firm. Świadczenia tego typu oferują praktycznie wszystkie duże banki komercyjne w Polsce proponując atrakcyjne stawki, korzystne poziomy oprocentowania i dopasowane do możliwości przedsiębiorcy warunki spłaty.

Przeznaczenie kredytu dla przedsiębiorców

Podstawowa oferta finansowania działalności gospodarczej skierowana jest do mikro i niewielkich przedsiębiorstw lub firm dopiero rozpoczynających swoją działalność. Chociaż oferty poszczególnych banków będą się różniły to można w ich ogromnej ilości znaleźć kilka cech wspólnych. Do tych najważniejszych zaliczymy:

  • Darmowe przelewy do Urzędu Skarbowego oraz do ZUSu,

  • Bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku,

  • Okres kredytowania mieszczący się w przedziale 5-10 lat,

  • Opłacanie ZUSu przez bank w pierwszym roku prowadzenia działalności,

  • Niskie opłaty dodatkowe,

  • Możliwość skorzystania z pomocy profesjonalnych doradców,

  • Pokrycie bieżących zobowiązań i zapewnienie płynności finansowej.

Kredyty dla firm oferowane są przede wszystkim w celu zapewnienia płynności finansowej, uzupełnienia bieżących braków w asortymencie i pokrycia krótkoterminowych zobowiązań. Jeżeli nie wiesz o jaką kwotę kredytu dla przedsiębiorców możesz się ubiegać i jaki bank będzie posiadał dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę skorzystaj z kalkulatora. W przeciągu niespełna sekundy i całkowicie za darmo poda Ci przybliżone wartości potencjalnego kredytowania.

Kalkulator kredytów dla firm

Jeżeli jesteś dopiero rozpoczynającym swoją działalność przedsiębiorcom lub właścicielem niewielkiej firmy, kalkulator kredytów pozwoli Ci określić o jaki poziom finansowania możesz się ubiegać oraz, które banki przygotują dla Ciebie potencjalnie najlepszą ofertę.

Kalkulator wymaga podania od Ciebie podstawowych danych. Czasu prowadzenia działalności, wysokości kapitału początkowego, wartości Twojego majątku, innych źródeł dochodu, historii kredytowej, informacji odnośnie posiadanych obecnie kredytach i terminowości ich spłaty, interesującej Cię kwoty oraz okresu spłaty zaciągniętego zobowiązania.

Po uzupełnieniu wszystkich danych wystarczy potwierdzić ich prawidłowość, a algorytm w ułamku sekundy poda nam przybliżoną wartość kredytu.

LINK