mPortfel w mBanku

Decydując się na założenie mPortfela w mBanku, będącego aktywnym portfelem prywatnych funduszy masz pewność, że oddajesz swoje pieniądze we właściwe ręce ? w ręce rzetelnych i doświadczonych profesjonalistów. mPortfel w opcji z jednorazową opłatą składkową to przede wszystkim:
Tradycyjny i bezpieczny produkt inwestycyjny, przybierający formę polisy na życie,
Szansa uniknięcia opłat przy inwestycji trwającej ponad 4 lata,
Możliwość wejścia na rynek przy niskim wkładzie własnym (minimalnie 20 tysięcy złotych),
Ograniczone formalności,
Przede wszystkim inwestowania w ponad dziesięć starannie i dokładnie wyselekocnowanych funduszy z polskiego jak i zagranicznego rynku.
Jeżeli chcesz korzystnie ulokować swój kapitał, wtedy mPortfel będzie rozwiązaniem idealnym dla Ciebie. mBank nie pobiera tutaj żadnych dodatkowych opłat, stawiając na prostotę działania oraz możliwość nadzorowania swojego konta przez Internet.

mPortfel ? czym tak naprawdę jest?
Połączenie innowacyjnych i tradycyjnych metod inwestycyjnych w spójną całość. Tak najprościej opisać można mPortfel przygotowany przez mBank. Łączy w sobie korzyści związane z takimi produktami finansowymi jak polisy, dając jednocześnie szansę znacznych zarobków dzięki funduszom inwestycyjnym oraz spersonalizowanym portfelom papierów wartościowych.
To od Ciebie zależy jak bardzo chcesz zaryzykować. Poziom ryzyka dobierany jest do Twoich preferencji handlowych. Co więcej, dzięki zdywersyfikowanemu portfelowi i specyficznej konstrukcji oferty zagrożenie rozkłada się na więcej jednostek i podmiotów. Pozwala to na swobodniejsze inwestowanie bez obawy o utratę środków.
Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą i chciałbyś uzyskać więcej informacji na jej temat, wtedy skontaktuj się z jednym z Opiekunów Klienta w mBanku. Możesz tego dokonać telefonicznie lub drogą mailową: [email protected]).